Svatební limuzína Praha

Dali jste si na přípravě Vašeho svatebního dne opravdu záležet? A nezapomněli jste na vhodný dopravní prostředek? Svatební limuzína Praha Vám nabízí atraktivní řešení odvozu nevěsty i ženicha k radnici, kostelu, zámečku či kamkoliv jinam.

Svatební limuzína Praha Vás okouzlí svou majestátností, komfortem a v neposlední řadě Vám nabídne pocit bezpečí a jistoty. Užijte si svůj velký den se vším všudy! Pronajměte si u nás limuzínu  Mercedes-Benz S 350 CDI long nebo neodolatelnou luxusní limuzínu Lincoln Town Car. Limuzíny pronajímáme včetně služeb profesionálního řidiče, který se postará o to, abyste se ve svůj den s velkým D cítili nadmíru královsky.

Vynikněte v koloně svatebních vozidel

Na svatební den se obvykle nejvíce těší nevěsta. Splňte své nastávající ženě všechny její přání. Svatební limuzína Praha vynikne mezi všemi ostatními vozy, což Vaše partnerka zaručeně ocení. Navíc v luxusní limuzíně bude mít dostatečný prostor, a tak se nemusí strachovat o svou objemnou svatební róbu.

Svatební limuzínu Vám samozřejmě ozdobíme dle Vašeho přání. Ochotně Vám splníme i speciální požadavky a připravíme Vám pronájem luxusní limuzíny na míru. Postaráme se o to, aby byl Váš svatební den pozitivně nezapomenutelný.


Novinky

Připravili jsme pro vás další akční nabídku. ...více

V říjnu 2014 jsme pro vás připravili skvělou akci. Nenechte se ji ujít! ...více

Zobrazit archiv